Suomen Lions-liittoLions piiri 107 - CKeravan kaupunkiLions KeravaLions Kerava/Kivi


Show details for 17.12.2018-18.12.201817.12.2018-18.12.2018
Show details for 14.12.201814.12.2018
Show details for 09.12.201809.12.2018
Show details for 18.08.201818.08.2018
Show details for 18.12.2017-19.12.201718.12.2017-19.12.2017
Show details for 16.12.201716.12.2017
Show details for 15.12.201715.12.2017
Show details for 12.11.201712.11.2017
Show details for 23.08.201723.08.2017
Show details for 19.08.201719.08.2017


Joulupatakeräys Keravalla
12/17/2018 - 12/18/2018

Joulumieli alkaa patavahdin tehtävistä, kuten niin monena jouluna aiemminkin. Olemme K-citymarketin ala-aulassa Pelastusarmeijan patavahteina maanantaista 17.12. - tiistaihin 18.12. klo 16-20.