Suomen Lions-liittoLions piiri 107 - CKeravan kaupunkiLions KeravaLions Kerava/Kivi


Show details for 17.12.2018-18.12.201817.12.2018-18.12.2018
Show details for 14.12.201814.12.2018
Show details for 09.12.201809.12.2018
Show details for 18.08.201818.08.2018
Show details for 18.12.2017-19.12.201718.12.2017-19.12.2017
Show details for 16.12.201716.12.2017
Show details for 15.12.201715.12.2017
Show details for 12.11.201712.11.2017
Show details for 23.08.201723.08.2017
Show details for 19.08.201719.08.2017


Veteraanien joulumuistamiset
12/14/2018

Veteraanien joulumuistamiset pe 14.12.18. Joulutortut toimitetaan klo 13.00 mennessä Viertolaan 35 veteraanille ja puolisolle.