Suomen Lions-liittoLions piiri 107 - CKeravan kaupunkiLions KeravaLions Kerava/Kivi


Show details for 17.12.2018-18.12.201817.12.2018-18.12.2018
Show details for 14.12.201814.12.2018
Show details for 09.12.201809.12.2018
Show details for 18.08.201818.08.2018
Show details for 18.12.2017-19.12.201718.12.2017-19.12.2017
Show details for 16.12.201716.12.2017
Show details for 15.12.201715.12.2017
Show details for 12.11.201712.11.2017
Show details for 23.08.201723.08.2017
Show details for 19.08.201719.08.2017


Veteraanien joulumuistamiset
14.12.2018

Veteraanien joulumuistamiset pe 14.12.18. Joulutortut toimitetaan klo 13.00 mennessä Viertolaan 35 veteraanille ja puolisolle.