Suomen Lions-liittoLions piiri 107 - CKeravan kaupunkiLions KeravaLions Kerava/Kivi


Hide details for 19.08.201719.08.2017
Cafe Allium Valkosipulifestivaaleilla
Show details for 05.02.201705.02.2017
Show details for 19.12.2016-20.12.201619.12.2016-20.12.2016
Show details for 17.12.201617.12.2016
Show details for 23.11.201623.11.2016
Show details for 20.08.201620.08.2016
Show details for 17.04.201617.04.2016
Show details for 15.12.2015-19.12.201515.12.2015-19.12.2015
Show details for 13.12.201513.12.2015


Tervetuloa LC Kerava/Alliumin sivuille!
Täältä löydät tietoa mitä LC Kerava/Allium tekee
Allium on perustettu 28.2.1996
Charter Night oli 27.4.1996












Kokoontuminen joka kuukauden toinen keskiviikko klo 18.00
Katso tarkemmin Toimintasuunnitelmasta


kuva: Anssi Kela – Mies ja kitara 23.8.2017 Kerava-Sali