Suomen Lions-liittoLions piiri 107 - CKeravan kaupunkiLions KeravaLions Kerava/Kivi


Show details for 17.12.2018-18.12.201817.12.2018-18.12.2018
Show details for 14.12.201814.12.2018
Show details for 18.08.201818.08.2018
Show details for 18.12.2017-19.12.201718.12.2017-19.12.2017
Show details for 16.12.201716.12.2017
Show details for 15.12.201715.12.2017
Show details for 12.11.201712.11.2017
Show details for 23.08.201723.08.2017
Show details for 19.08.201719.08.2017
Show details for 05.02.201705.02.2017


Tervetuloa LC Kerava/Alliumin sivuille!
Täältä löydät tietoa mitä LC Kerava/Allium tekee
Allium on perustettu 28.2.1996
Charter Night oli 27.4.1996












Kokoontuminen joka kuukauden toinen keskiviikko klo 18.00
Katso tarkemmin Toimintasuunnitelmasta


kuva: Anssi Kela – Mies ja kitara 23.8.2017 Kerava-Sali